Handlekurv
Varer: 0 Sum: 0KRFrakt: 0KR
EnglishNorwegian

Finn produktene her:

Manufacturer
Type
Data Link Protocol
Cabling type

Filter


Produktstatus

Beskrivelse Produktnr Lager      Sammenlign
Aruba
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - for OfficeConnect 1410 24; HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module  - New Retail J4859D 50 Logg inn for pris    
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 500 m - for OfficeConnect 1410 24; HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module  - HP Renew Silver J4858DR 43 Logg inn for pris    
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 500 m - for OfficeConnect 1410 24; HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module  - New Retail J4858D 8 Logg inn for pris    
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - SFP+ / LC single-mode - up to 10 km - for HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 83XX, MACsec Advanced Module  - New Retail J9151D 50 Logg inn for pris    
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - SFP+ / LC single-mode - up to 10 km - remarketed - for HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 83XX, MACsec Advanced Module  - HP Renew Silver J9151DR 12 Logg inn for pris    
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - SFP+ / LC multi-mode - up to 220 m - for HPE Aruba 2530, 2920, 2930M 24, 3800, 3810M 24, 3810M 40, 3810M 48, MACsec Advanced Module J9152D 0 Logg inn for pris    
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / LC multi-mode - up to 300 m - for HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 83XX, MACsec Advanced Module  - New Retail J9150D 100+ Logg inn for pris    
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / LC multi-mode - up to 300 m - remarketed - for HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 83XX, MACsec Advanced Module J9150DR 0 Logg inn for pris    
Aruba Cat5e
HPE Aruba Cat5e - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - up to 100 m - for OfficeConnect 1920S 24G; HPE Aruba 2930F 24G, 2930F 48G, 2930M 24, 8320  - New Retail J8177D 2 Logg inn for pris    
HP
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel - for 4Gb SAN Switch; HPE 8Gb; StorageWorks 8/20, 8Gb, MSL2024, MSL4048, MSL8096, SN6000  - Refurbished A7446B-REF 30 Logg inn for pris    
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - for HPE 1700, 2610, 6120, Switch XL 10/100/1000; HPE Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406  - Refurbished J4858C-REF 4 Logg inn for pris    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - for SimpliVity 380 Gen10 Node, 380 Gen9 Node; Virtual Connect Flex-10 455886-B21 0 Logg inn for pris    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for HPE D2D4324; BLc3000 Enclosure; ProLiant DL360p Gen8; SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9  - New spares 455883-B21-NS 42 Logg inn for pris    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for HPE D2D4324; BLc3000 Enclosure; ProLiant DL360p Gen8; SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9  - Refurbished 455883-B21-REF 11 Logg inn for pris    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/UPC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for HPE 6120, 6600; ProLiant DL360p Gen8; HPE Aruba 2930F 24, 2930F 48, 5406  - New Retail J9150A 2 Logg inn for pris    
HPE - SFP+ transceiver module - 16Gb Fibre Channel (SW) - Fibre Channel - LC - for HPE SN6000; StoreFabric SN3600, SN6500, SN6600B 32, SN6650, SN8600B 4-slot  - New Retail QK724A 84 Logg inn for pris    
HPE - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-CX4 - up to 300 m - for HPE 2, 6400, Switch 2900-24, Switch 2900-48; HPE Aruba 5406, Switch 5400zl 4p  - New Retail J8440C 4 Logg inn for pris    
HPE USB Interface Adapter - Video / USB extender - for ProLiant DL380 Gen9 High Performance  - New Retail AF628A 33 Logg inn for pris    
HP B-Series
HPE B-Series - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - Fibre Channel - for Brocade 16Gb/12, 16Gb/24; HPE 8/24, 8/8; StoreFabric SN4000, SN6500, SN8600B 4-slot  - HP Renew Silver AJ716BR 10 Logg inn for pris    
HPE B-Series - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - for HPE 1606, 8/24, 8/8, SN6000, SN8000B 32; BLc3000 Enclosure; StoreFabric 8/24 8Gb  - Refurbished AJ716A-REF 23 Logg inn for pris    
HP X120
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC - for HP 3100; HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 7506; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - New bulk JD119B-NB 1 Logg inn for pris    
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC - for HP 3100; HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 7506; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - New Retail JD119B 2 Logg inn for pris    
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC - for HPE 3100, 36XX, 4200, 4500, 5120, 5500, 58XX, WX5002, WX5004; FlexFabric 1.92, 12902  - New Retail JD118B 18 Logg inn for pris    
HP X130
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - New Retail JD094B 25 Logg inn for pris    
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - New Retail JD092B 69 Logg inn for pris    
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - remarketed  - HP Renew Silver JD092BR 17 Logg inn for pris    
HPE
HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver  - HP Renew Silver J9150AR 75 Logg inn for pris    
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel (SW) - for HPE 8/24, 8/8, SAN Switch 8/80, SN8000B 32; BLc3000 Enclosure; StoreFabric 8/24 8Gb  - HP Renew Silver AJ715AR 3 Logg inn for pris    
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-BX-U - LC single-mode - up to 10 km - for HPE E3500; OfficeConnect 1410 24; HPE Aruba 2530, 2615, 2915, 2930F 24, 2930F 48, 5406  - New Retail J9143B 1 Logg inn for pris    
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC - remarketed - for HPE 1700, 1810, 2810, 2910, 3500, 6200, 6600, Switch XL 10/100/1000, V1400  - HP Renew Silver J4859CR 26 Logg inn for pris